O firmie

Betoniarnia Wolimex Plus zajmuje się produkcją i dostawą betonu towarowego, mostowego oraz produkcją wyrobów betonowych.

Produkcja masy betonowej następuje przy użyciu dwóch węzłów betoniarskich o wydajności 30m3/h oraz 80m3/h. Procesy produkcyjne sterowane są komputerowo według danych receptur co umożliwia produkcję betonu o najwyższych parametrach a tym samym najwyższej klasy. Sprzedaż, dostawa i rozładunek betonu odbywa się przy użyciu pompo-gruszek o zasięgu od 28 metrów do 32 metry, oraz pompy stacjonarnej o długości 47,5 metra. Natomiast suche mieszanki cementowe dostarczamy pojazdami samowyładowczymi o różnych gabarytach.

Specjalizujemy się również w produkcji wibroprasowanych elementów betonowych i żelbetowych takich jak kręgi, kręgi kanalizacyjne, korytka, kraty melioracyjne, płyty drogowe, przepusty drogowe itp.

Podstawowym warunkiem pomyślnego funkcjonowania naszej firmy na rynku jest wysoka jakość masy betonowej, prefabrykowanych wyrobów betonowych oraz świadczonych usług transportu i pompowania betonu.

Jakość potwierdzona certyfikatem!